neljapäev, 30. juuli 2015

HUGO täheklotsid/ Fabric letters for HUGO

Juuli keskpaigas sai üks vahva poisipõnn 1-aastaseks ja tema emme tellis talle nimetähed. Kangapoes ringi käies nagu oleks poistekangaid ja nagu poleks ka. Kuid nähes neid kangad, sai kohe selgeks- vot see on õige :D

In the middle of July one nice boy got 1 year old and his mom ordered stuffed fabric letters of his name. Walking around Fabric Shop there was not much fabric we would like too. But seeing those fabrics, it immediately became clear- that is that :DEmme soovis, et tähtedel oleks ka paelad küljes, et saaks voodi külge riputada ja et tähed kõriseksid- nii on lapsel huvitavam. Tavalist metallist kellukat/ kõrinat ma kasutada ei saanud. Esiteks vatiini sees ta ei helisenud, samuti ei aidanud üllatusmuna topsik. Ja teiseks jäi roostetamise oht, kui tähed millalgi vajavad pesemist. Seega sammusin julgelt lemmiklooma poodi ja ostsin kassidele mõeldud plastmassist kõrinad :D Helisevad hästi ka vatiini sees ja roostetamist pole karta :)

Mommy wished that the letters would also have ribbons attached that they can be hung on the bed, and that the stars also ring and do some sound- so the child would be excited. Normal metallic bells I could not use. First of all when batting is around it does not ring. And the second was a risk of corrosion, if the stars sometime need washing. Then I walked boldly to pet store and bought a plastic rattle for cats :D They ring in batting well and there is no fear of rusting :)Nüüd on tähed oma kodus ja uskuge või mitte, sealne kass soovis nendega kohe väga mängida :D Leia pildilt kass :)

Now the stars are in Hugo's home, and believe it or not, the local cat wanted to play with them very soon: D Find a cat from the picture :)Tehnilised andmed ka:
Eelpestud 100% puuvillane kangas, sees polüestervatiin.
Tähe kõrgus 26 cm, laius 6cm ja paksus 4cm.

Technical data:
Pre-washed 100% cotton fabric, inside polyester batting.
Height 26cm(4,16") Width from front 6cm(2,4") Width from side 4cm(1,6")

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar